Leczenie kanałowe zębów z zastosowaniem
mikroskopu zabiegowego

Skuteczność leczenia

Wpływ na powodzenie leczenia kanałowego ma wiele czynników. Bezsprzecznie najważniejsze są umiejętności, wiedza i doświadczenie lekarza przeprowadzającego zabieg.

Jednak nawet najlepszy endodonta potrzebuje najwyższej jakości sprzętu, narzędzi i materiałów.

Drogą do sukcesu w endodoncji jest precyzja i dokładność.

W DentoCentrum zyskasz opiekę doświadczonego specjalisty, pracującego najlepszymi materiałami i precyzyjnymi narzędziami. Możesz nam zaufać. Leczenie kanałowe przeprowadzamy zawsze z użyciem mikroskopu zabiegowego, widzimy to, czego nie można dostrzec „gołym” okiem. Dzięki temu 90% zabiegów leczenia kanałowego przeprowadzamy w trakcie jednej wizyty.

Nasza oferta

Prowadzimy tzw. pierwotne i wtórne leczenie kanałowe zębów. Każdy zabieg przeprowadzamy w powiększeniu mikroskopu, z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Używamy sprzętu pozwalającego na dokładne i precyzyjne opracowanie oraz wypełnienie kanałów korzeniowych zęba.

Leczenie pierwotne przeprowadza się w zębach wymagających leczenia kanałowego, które nigdy wcześniej nie były w ten sposób leczone.

Do leczenia wtórnego kwalifikuje się zęby leczone kanałowo w przeszłości, które wymagają ponownego leczenia ze względu na niepowodzenie wcześniejszej terapii. Taka sytuacja zdarza się najczęściej u Pacjentów, u których zabiegi w przeszłości wykonywane były bez zastosowania mikroskopu zabiegowego.

Wszystko w cenie

U nas nie ma ukrytych kosztów. W DentoCentrum w Krakowie w cenie leczenia kanałowego zawarto znieczulenie, zdjęcia rentgenowskie zęba wykonywane w trakcie zabiegu, zastosowanie mikroskopu, osłonę tzw. koferdam, oraz tymczasową odbudowę zęba.

W DentoCentrum pomożemy Ci w każdej sytuacji. Sprawdź nas! Umów się już teraz!

Leczenie kanałowe w Krakowie?

Dentocentrum! Skuteczne leczenie bez bólu i bez stresu.

Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie Ortodoncji świadczonych w klinice Dentocentrum w Krakowie.

Ortodoncja jest dziedziną stomatologi, zajmującą się diagnostyką, profilaktyką i skutecznym leczeniem wad zgryzu oraz zaburzeń szczękowo-twarzowych.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i doświadczonego ortodonty w Krakowie
Zapraszamy na konsultacje.
Formularz kontaktowy