Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej DentoCentrum to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób poszukujących profesjonalnych zabiegów stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie.

Klinika DentoCentrum to najwyższa jakość usług stomatologii estetycznej w Krakowie.

Dzięki profesjonalizmowi naszych dentystów specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii, zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Nasza oferta stomatologii estetycznej w Krakowie jest bardzo szeroka. W DentoCentrum oferujemy pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej.

Zapraszamy osoby pragnące poprawić wygląd swoich zębów, wyleczyć ubytki spowodowane przez próchnicę, skorygować ustawienie krzywych zębów czy uzupełnić braki w uzębieniu. Przykładamy dużo uwagi do profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia, zapraszamy wszystkich Pacjentów na zabiegi usunięcia kamienia, osadów nazębnych i fluoryzacji.
Dzięki dostępności lekarzy dentystów specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii, zapewniamy szeroki wachlarz usług stomatologicznych.

Wykonujemy estetyczne kompozytowe wypełnienia, ceramiczne korony, licówki, mosty oraz protezy. W leczeniu ortodontycznym stosujemy aparaty stałe oraz wyjmowane. Leczenie kanałowe zębów przeprowadzamy przy zastosowaniu mikroskopu zabiegowego. Wprowadzamy implanty z dożywotnia gwarancją. Oferujemy pełny zakres zabiegów z zakresu chirurgii i mikrochirurgii, takich jak regeneracja kości, usuwanie zębów, resekcje wierzchołków korzeni, wydłużanie koron klinicznych zębów. Zajmujemy się leczeniem dzieci, tworzymy przyjazną atmosferę i partnerskie relacje z naszymi najmłodszymi Pacjentami. Każdy stomatolog DentoCentrum w Krakowie zaopiekuje się Państwem kompleksowo i profesjonalnie.

W DentoCentrum oferujemy pełny zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu stomatologii ogólnej i estetycznej,  implantologii i implantoprotetyki, protetyki stomatologicznej,  ortodoncji, periodontologii, endododoncji mikroskopowej oraz chirurgii stomatologicznej, a także profilaktyki stomatologicznej i stomatologii dziecięcej. Współpracujemy z fizjoterapeutą specjalizującym się w terapii manualnej okolic głowy i szyi.

Oferujemy szeroki zakres diagnostyki stomatologicznej. Wykonujemy zdjęcia rtg pantomograficzne, cefalometryczne, czynnościowe stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęcia rtg punktowe zębów oraz skrzydłowo-zgryzowe. W planowaniu leczenia opieramy się na analizie tomografii komputerowej szczęk i żuchwy w każdym przypadku wymagającym oceny trójwymiarowej struktur anatomicznych w obrębie twarzoczaszki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Kliniki.

Formularz kontaktowy